ERJ-P08D5763V
MFR.Part #
ERJ-P08D5763V
JLCPCB Part #
C4212786
Description
-55℃~+155℃ 576kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS