ERJ-P08D52R3V
MFR.Part #
ERJ-P08D52R3V
JLCPCB Part #
C4288451
Description
-55℃~+155℃ 52.3Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS