ERJ-P08D5110V
MFR.Part #
ERJ-P08D5110V
JLCPCB Part #
C4295315
Description
-55℃~+155℃ 511Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS