ERJ-P08D47R0V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P08D47R0V
JLCPCB Part #
C4279064
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS