ERJ-P08D4751V
MFR.Part #
ERJ-P08D4751V
JLCPCB Part #
C4078000
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS