ERJ-P08D4643V
MFR.Part #
ERJ-P08D4643V
JLCPCB Part #
C3983141
Description
-55℃~+155℃ 464kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS