ERJ-P08D4640V
MFR.Part #
ERJ-P08D4640V
JLCPCB Part #
C3998780
Description
-55℃~+155℃ 464Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS