ERJ-P08D36R0V
MFR.Part #
ERJ-P08D36R0V
JLCPCB Part #
C3912815
Description
-55℃~+155℃ 36Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS