ERJ-P08D3652V
MFR.Part #
ERJ-P08D3652V
JLCPCB Part #
C3956175
Description
-55℃~+155℃ 36.5kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS