ERJ-P08D3650V
MFR.Part #
ERJ-P08D3650V
JLCPCB Part #
C4096071
Description
-55℃~+155℃ 365Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS