ERJ-P08D3161V
MFR.Part #
ERJ-P08D3161V
JLCPCB Part #
C3945822
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS