ERJ-P08D30R0V
MFR.Part #
ERJ-P08D30R0V
JLCPCB Part #
C4076287
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS