ERJ-P08D2700V
MFR.Part #
ERJ-P08D2700V
JLCPCB Part #
C4085679
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS