ERJ-P08D2102V
MFR.Part #
ERJ-P08D2102V
JLCPCB Part #
C4156931
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS