ERJ-P08D18R7V
MFR.Part #
ERJ-P08D18R7V
JLCPCB Part #
C4340805
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS