ERJ-P08D1780V
MFR.Part #
ERJ-P08D1780V
JLCPCB Part #
C3996780
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS