ERJ-P08D1652V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P08D1652V
JLCPCB Part #
C4150565
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS