ERJ-P08D15R8V
MFR.Part #
ERJ-P08D15R8V
JLCPCB Part #
C4283093
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS