ERJ-P08D1433V
MFR.Part #
ERJ-P08D1433V
JLCPCB Part #
C4196055
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS