ERJ-P08D1402V
MFR.Part #
ERJ-P08D1402V
JLCPCB Part #
C4290475
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS