ERJ-P08D1301V
MFR.Part #
ERJ-P08D1301V
JLCPCB Part #
C4078475
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS