ERJ-P08D1273V
MFR.Part #
ERJ-P08D1273V
JLCPCB Part #
C4150317
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS