ERJ-P08D1270V
MFR.Part #
ERJ-P08D1270V
JLCPCB Part #
C4266506
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS