ERJ-P08D1202V
MFR.Part #
ERJ-P08D1202V
JLCPCB Part #
C3946867
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS