ERJP06J914V
MFR.Part #
ERJP06J914V
JLCPCB Part #
C543504
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS