ERJP06J7R5V
MFR.Part #
ERJP06J7R5V
JLCPCB Part #
C543427
Package
0805
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS