ERJP06J472V
MFR.Part #
ERJP06J472V
JLCPCB Part #
C441952
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS