ERJP06J2R7V
MFR.Part #
ERJP06J2R7V
JLCPCB Part #
C543416
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.7Ω 500mW Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS