ERJP06J241V
MFR.Part #
ERJP06J241V
JLCPCB Part #
C543451
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 500mW 600V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS