ERJP06J155V
MFR.Part #
ERJP06J155V
JLCPCB Part #
C417006
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS