ERJ-P06F9533V
MFR.Part #
ERJ-P06F9533V
JLCPCB Part #
C4278674
Description
-55℃~+155℃ 500mW 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS