ERJ-P06F8873V
MFR.Part #
ERJ-P06F8873V
JLCPCB Part #
C4103493
Description
-55℃~+155℃ 500mW 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS