ERJ-P06F82R5V
MFR.Part #
ERJ-P06F82R5V
JLCPCB Part #
C4134122
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS