ERJ-P06F8252V
MFR.Part #
ERJ-P06F8252V
JLCPCB Part #
C4091077
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS