ERJ-P06F8060V
MFR.Part #
ERJ-P06F8060V
JLCPCB Part #
C4337212
Description
-55℃~+155℃ 500mW 806Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS