ERJ-P06F7873V
MFR.Part #
ERJ-P06F7873V
JLCPCB Part #
C3972378
Description
-55℃~+155℃ 500mW 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS