ERJP06F7503V
MFR.Part #
ERJP06F7503V
JLCPCB Part #
C441996
Description
-55℃~+155℃ 500mW 600V 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS