ERJ-P06F7150V
MFR.Part #
ERJ-P06F7150V
JLCPCB Part #
C3944185
Description
-55℃~+155℃ 500mW 715Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS