ERJP06F6802V
MFR.Part #
ERJP06F6802V
JLCPCB Part #
C543583
Description
-55℃~+155℃ 500mW 600V 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS