ERJ-P06F6341V
MFR.Part #
ERJ-P06F6341V
JLCPCB Part #
C4029486
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS