ERJ-P06F6040V
MFR.Part #
ERJ-P06F6040V
JLCPCB Part #
C4281820
Description
-55℃~+155℃ 500mW 604Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS