ERJ-P06F5902V
MFR.Part #
ERJ-P06F5902V
JLCPCB Part #
C4089087
Description
-55℃~+155℃ 500mW 59kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS