ERJ-P06F5900V
MFR.Part #
ERJ-P06F5900V
JLCPCB Part #
C4081135
Description
-55℃~+155℃ 500mW 590Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS