ERJP06F5603V
MFR.Part #
ERJP06F5603V
JLCPCB Part #
C441995
Description
-55℃~+155℃ 400V 500mW 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS