ERJ-P06F5360V
MFR.Part #
ERJ-P06F5360V
JLCPCB Part #
C3921532
Description
-55℃~+155℃ 500mW 536Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS