ERJ-P06F5231V
MFR.Part #
ERJ-P06F5231V
JLCPCB Part #
C3940855
Description
-55℃~+155℃ 5.23kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS