ERJP06F4702V
MFR.Part #
ERJP06F4702V
JLCPCB Part #
C441989
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS