ERJ-P06F4423V
MFR.Part #
ERJ-P06F4423V
JLCPCB Part #
C3972293
Description
-55℃~+155℃ 442kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS