ERJ-P06F4321V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P06F4321V
JLCPCB Part #
C3975727
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS