ERJP06F4300V
MFR.Part #
ERJP06F4300V
JLCPCB Part #
C543544
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS